twój koszyk zakupy
Ilość: 0 szt.
0 zł
zamów
startnowoscipromocjepomockontakt

Blog

Studio-urody.pl w nowej odsłonie!

  • Studio-urody.pl w nowej odsłonie!
2011-11-22

Idąc z duchem czasu oraz z myślą o Twojej wygodzie, Droga Klientko i Kliencie, przygotowaliśmy nową, ulepszoną wersję naszego sklepu, studio-urody.pl. Efekt naszych prac właśnie podziwiasz na ekranie, czytając ten tekst ;). Odświeżone studio-urody.pl różni od jej poprzedniczki niemal wszystko, a może i jeszcze więcej.

Przede wszystkim postawiliśmy na delikatny, lecz przyciągający uwagę layout sklepu. Nowa szata graficzna studio-urody.pl wciąż wprawia nas w zdumienie, delikatnie łechcąc nasze poczucie estetyki (mamy nadzieję, że podobne wrażenie towarzyszą i Tobie! ;)). Oprócz tego, poprawiliśmy również nawigację witryny, przez co poruszanie się po stronie i dokonywanie zakupów jest znacznie bardziej intuicyjne i wygodne. Co więcej, wprowadziliśmy bardzo funkcjonalną opcję wyszukiwania dla wszystkich „wygodnickich”. Teraz możecie wyszukiwać swoje ulubione produkty po ich kategoriach, producencie, a także skorzystać z zaawansowanych filtrów wyszukiwania.

Płynąc z prądem „Web 2.0”, uruchomiliśmy również bloga, którego macie przyjemność właśnie czytać. Będziemy starali się go prowadzić w miarę regularnie, jednak z naciskiem na „w miarę” ;). Zachęcamy w tym miejscu do komunikacji i dzielenia się swoimi opiniami na łamach tego bloga. Wasz głos jest dla nas cenniejszy niż złoto!

Wpis ten jest jednocześnie wpisem powitalnym, zachęcającym do ponownych odwiedzin i zakupów. Zatem już oficjalnie: witamy w nowej odsłonie sklepu studio-urody.pl!Komentarze