twój koszyk zakupy
Ilość: 0 szt.
0 zł
zamów
startnowoscipromocjepomockontakt

Blog

Kallos - kosmetyki do włosów na każdą kieszeń

  • Kallos - kosmetyki do włosów na każdą kieszeń
2011-11-23

Nie trzeba wydawać fortuny, aby zapewnić naszym włosom odpowiednią pielęgnację i zdrowy wygląd. Z pomocą przychodzą nam kosmetyki do włosów węgierskiej firmy Kallos, które przebojowo zdobywają polski rynek. Kluczem do sukcesu firmy jest przemyślany marketing, gdzie odpowiednio niska cena idzie w parze z wysoką jakością produktów.

 Kallos to węgierska firma, która działa już szesnaście lat, przede wszystkim na Węgrzech, Słowacji i Rumunii. W swej ofercie posiada profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, stylizacji, koloryzacji oraz liczne akcesoria fryzjerskie. Przekonani o odpowiednich standardach marki Kallos, postanowiliśmy wprowadzić jej artykuły do katalogu produktów sklepu studio-urody.pl. Mamy nadzieję, że tak, jak nam, tak i Wam przypadną do gustu kosmetyki rodem z „kraju czardasza, papryki i wina”.

Szampony, lakiery, maski, balsamy o różnej konsystencji, właściwościach i zapachu, przeznaczone do wszystkich rodzajów włosów zwracają uwagę bogactwem oferty oraz… ceną. Tak, produkty marki Kallos należą do tych z serii „na każdą kieszeń” i nie ma w tym ani krzty przesady, bo jeśli chodzi o cenę, to praktycznie nie mają sobie równych. Dlatego można je z powodzeniem potraktować jako tańszy substytut uznanych producentów, oszczędzając przy tym parę złotych w kieszeni.

Szczególną uwagę polecamy zwrócić na odżywczy krem mleczny Crema al Latte 1000ml, przeznaczony do regeneracji włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację. Kojąca woń kokosu oraz świetna wydajność, bez dwóch zdań sytuują go na pozycji lidera w kategorii cena/jakość.


Komentarze